Zakłady Bukmacherskie I Kody, Promocje”

Budowanie Dyscypliny W Zakładach Sportowych Porady

Content

Biorstwa bukmacherskie omijają regulacje we nie posiadają odpowiednich licencji, company oznacza, że działają pozo prawem. Po zapoznaniu się z całością artykułu możemy dojść do wniosku, że budowanie dyscypliny watts zakładach sportowych jest kluczowym czynnikiem, który przyczynia się carry out osiągania sukcesu. Opracowanie odpowiedniej strategii, skoncentrowanie się na planowaniu finansowym oraz analizie statystyk to nieodłączne elementy udanej przygody w zakładach sportowych.

 • Dlatego po dokonanej analizie należy w miarę stale śledzić jak prezentują się przeliczniki we oceniać, czy dane ryzyko nam się opłaca, czy nie und nimmer.
 • Nielegalne firmy bukmacherskie nie są objęte regulacjami prawnymi i nie oferują odpowiednich zabezpieczeń dla swoich klientów.
 • Wygrywanie mhh dłuższą metę obstawiając akumulatory jest trudniejsze niż granie zakładów pojedynczych.
 • Plusem jest to, że wygrałbyś także, gdyby gra zakończyła się remisem.

TOTALbet i STS to przykłady bukmacherów oferujących zakłady bez ryzyka. Istnieje du?o różnych strategii, które można zastosować perform zakładów sportowych. Niektórzy bukmacherzy posiadają też prawa do przeprowadzania transmisji na żywo z wydarzeń sportowych. Gdzie zatem zawierać zakłady sportowe, żeby nie narazić się mhh gniew polskich organów podatkowych?

Table of Contents

Co To Be Able To Są Zakłady Sportowe?

Z drugiej strony jest to promowanie takiej gry, która jest korzystna dla bukmachera. E doskonale” “szacować prawdopodobieństwo w zakładach bukmacherskich, by t? Aby rozpocząć obstawianie zakładów sportowych online, musisz najpierw wybrać legalnego bukmachera posiadającego licencję na obrót zakładami wzajemnymi. Następnie zarejestruj się na stronie bukmachera i actually dokonaj pierwszej wpłaty, aby zasilić swoje konto.

 • Dlatego wskazane jest polegać na swojej umiejętności analizy we oceny informacji.
 • Bukmacherzy czasami oferują podwyższone kursy na zwycięstwa drużyn lub zawodników o dużym prawdopodobieństwie przegranej.
 • Aby rozpocząć obstawianie zakładów sportowych online, musisz najpierw wybrać legalnego bukmachera posiadającego licencję na obrót zakładami wzajemnymi.
 • Stąd bierze się zarówno ryzyko, jak i ekscytacja, dlatego zawsze powinieneś ryzykować tylko lo pieniądze, na utratę których możesz sobie pozwolić.
 • O in order to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać mike, obstawiając odpowiedzialnie i actually z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Po to został przez nas stworzony ranking polskich bukmacherów, oczywiście działających tylko legalnie. Aby uniknąć ewentualnych kłopotów prawnych, finansowych i zdrowotnych wśród graczy. Jest to zazwyczaj ciąg liter, za pomocą którego odblokujesz maksymalne profity na koncie na start przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Innymi słowy pisząc, decydując się na wbicie watts pełni bezpłatnego hasła promocyjnego, stajesz się posiadaczem ekskluzywnego konta VIP. Postawiliśmy mhh sprawdzoną i bezpieczną trójkę, która t Polsce posiada ugruntowaną pozycję. Bukmachera Éxito wybraliśmy ze względu na to, że umożliwia pełną we bezpieczną rejestrację bez skanów dowodu osobistego, a także nielimitowaną grę bez podatku mostbet pl.

Załóż Się We Postaw Kupon W Sts

Poza tym uważa się, że ten system bukmacherski nie jest gwarantem wielkich zysków. Ten system bukmacherski należy do grona bezpiecznych, bo wyklucza możliwość nagłego przegrania wszystkich pieniędzy. Nawet jeśli gracz przegrywa dany zakład, nie panikuje, tylko puszcza kolejny zakład za taką samą stawkę. Jest to całkiem dobry system bukmacherski dla początkujących graczy, light beer i grono doświadczonych graczy chętnie z niego korzysta.

 • Aby skutecznie wygrywać em zakładach, należy również pamiętać o dyscyplinie, planowaniu finansowym i actually zasadach obstawiania.
 • Okazuje się, że również Polacy mają swój wkład w” “systemy bukmacherskie i in fact zakłady sportowe.
 • Progresja remisowa polega na tym, aby obstawiać mecze unces typem, że padnie remis.
 • Zacząć trzeba przede wszystkim od ustalenia daty wejścia mhh rynek zakładów bukmacherskich.

Na tle pozostałych systemów stawkowania system modulowany jest bardzo prosty. Jest mocno ogólny, dowolny i nie narzuca grającemu wielu ograniczeń, jeśli chodzi o zakład. Typer musi jednak doskonale szacować prawdopodobieństwo w zakładach bukmacherskich, by simply odpowiednio rozlokować jednostki. Złoty środek em skuteczne obstawianie zakładów sportowych nie istnieje, ale jest kilka sposobów, które pomagają w lepszym ogrywaniu bukmacherów. Skuteczne obstawianie zakładów, to oczywiście typowanie zdarzeń, które będą rozstrzygane po twojej myśli. To klucz w skutecznym obstawianiu, więc przed graniem zakładów sportowych nigdy o niej nie zapominaj.

Ogranicz Liczbę Zdarzeń” “Em Kuponie

Po zastosowaniu prostego wzoru możemy obliczyć, jaką stawkę musimy postawić, żeby osiągnąć nasz cel. Jedni twierdzą, że system Greenwood powinien być stosowany przy pojedynczych zakładach, inni – że przy akumulowanych. Jeśli pewne systemy bukmacherskie należą perform grona ryzykownych, in order to system Paroli zdecydowanie jest w ich czołówce.

Polska wersja zakłada wygraną w zakresie kierowanym „na zewnątrz”, z . kolei podstawowa wersja obraca się „do środka” – np. Rzecz jasna trudniej coś takiego ustawić w piłce nożnej, ale w koszykówce, gdzie w meczu obie drużyny notują po kilkadziesiąt, a czasem nawet i actually po ponad sto punktów, jak najbardziej. Kłopotem może być jednak obliczenie prawdopodobieństwa trafienia typu. Z tego powodu program Kelly’ego jest przeznaczony dla zaawansowanych graczy, którzy sami potrafią takie prawdopodobieństwo obliczyć lub oszacować mostbet aplikacja.

Chorwacja – Albania: Promocje, Oferty I Bonusy Bukmacherskie (19 06

Oferta bukmachera Fortuny na zakłady sportowe nie ustępuje temu, co znajdziesz w STS. Nie udzielamy żadnej gwarancji corp do dokładności informacji znalezionych no recto de tej stronie. Szczególnie popularne są zakłady na wynik końcowy, liczbę bramek i really podobne aspekty. Nieznany i actually bardziej skomplikowany interfejs t porównaniu z. Zakładami bukmacherskimi jest kolejną rzeczą, która zniechęca nowych graczy.

 • Bukmacher wypłaca szybkimi przelewami, stąd też pieniądze znajdą się na Twoim rachunku bankowym już nawet t kilka minut.
 • Wyraźny minus jest w tej sytuacji taki, że internet marketing dłużej będziemy przegrywać, tym większe stawki trzeba będzie obstawiać, a nie każdy ma wystarczająco obfity bankroll.
 • Superbet to, podobnie jak Fortuna, alle z największych bukmacherów w Europie Środkowo-wschodniej.
 • Jednak należy być ostrożnym i umieć filtrować informacje, ponieważ nie wszystko na forach może być prawdziwe.
 • Istnieją również aplikacje mobilne oferowane przez legalnych bukmacherów, które ułatwiają typowanie zakładów, monitorowanie wyników i zarządzanie swoim kontem.
 • Jeśli chcesz grać skutecznie zakłady sportowe, to polecamy generalnie granie kuponów pojedynczych.

Następną rzeczą, o której chcieliśmy porozmawiać, są plusy i minusy w zakładach bukmacherskich oraz ich znaczenie. Pierwszą rzeczą, em którą należy zwrócić uwagę, jest to be able to, że są 1 używane w kursach w stylu amerykańskim i reprezentują dwie różne rzeczy. Znak plus (+) pokazuje, ile otrzymasz, jeśli postawisz 100 bucks i wygrasz. Znak minus (-) pokazuje, ile musisz postawić, aby wygrać 100 $.

Systemy I Strategie Zakładów – Wielki Poradnik Na 2022

Podsumowując, aby czerpać radość z gry em zakładach sportowych, należy grać odpowiedzialnie we z umiarem. Ważne jest, aby pamiętać, że zakłady są głównie formą rozrywki. Warto czerpać radość z emocji związanych z obstawianiem, ale zawsze bacznie kontrolować swoje finanse we nie wchodzić t ryzykowne transakcje.

 • Polska wersja zakłada wygraną w zakresie kierowanym „na zewnątrz”, z kolei podstawowa wersja obraca się „do środka” – np.
 • Zwykle gospodarze są wymieniani na drugim miejscu, więc watts tym przykładzie gospodarzami jest drużyna W.
 • Zakłady sportowe to gra hazardowa, która może być przedmiotem uzależnienia.
 • Od strony formalnej trzeba pamiętać, że w Polsce unces zakładów sportowych mogą korzystać wy??
 • To um wiele bardziej efektywna metoda, niż klasyczny match tracker, gdzie śledzi się” “wy??cznie statystyki.

Innymi słowy, jeśli zaczęliśmy od 20 zł, potem gramy za 40 zł, potem za 60, 70 itd. Przy dziesiątej próbie nie nale?y będzie grać za 10 tysięcy, light beer za 200 zł. Systemy bukmacherskie oparte na progresji są związane z odpowiednim zwiększaniem lub zmniejszaniem stawki w zależności od osiągniętego wyniku. Podstawowymi terminami z . nią związanymi są progresja pozytywna oraz negatywna.

Jak Grać Systemem Bukmacherskim?

Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Nieważne czy jesteś doświadczonym czy początkującym graczem. Warto przyswoić lub odświeżyć zasady maksymalizowania wygranych i actually najczęściej popełniane błędy. Zyskaj przewagę nad bukmacherem także dzięki artykułom poradnikowym o konkretnych dyscyplinach sportu.

Kluczem perform sukcesu tej strategii jest dokładna analiza statystyk i zdarzeń sportowych. Graczy STS posiada dwa konta ze środkami, z których może typować mecze. Analiza zakładów sportowych wymaga cierpliwości, wiedzy i umiejętności analitycznych. Nie można zapominać o konsekwencjach obstawiania u nielegalnych bukmacherów. Legalni bukmacherzy, tidak jak LV WAGER, oferują aplikacje mobilne, które ułatwiają typowanie zakładów sportowych i actually śledzenie wyników. Nie tylko gwarantują bezpieczne obstawianie, ale także zapewniają dostęp perform kursów i promocji, które mogą przynieść dodatkowe zyski.

Szkocja – Szwajcaria: Bonus 300 Zł Za Wygraną Wybranej Drużyny W Sts!

Fortuna idealnie wpisuje się w rolę pierwszego bukmachera, ale mamy dla Ciebie także inne alternatywne opcje. Oba buki zasługują na wyróżnienie również z uwagi mhh ciekawe rynki zdarzeń i objętość oferty. “STS zakłady sportowe” to często pierwsze skojarzenie, które przychodzi na myśl o dowolnym bukmacherze.

 • Bo to, wbrew pozorom, w zakładach bukmacherskich znaczy bardzo du?o.
 • Typowanie sportu u bukmachera, in order to nie aż tidak duża losowość, jak ruletka, automaty lub zdrapki.
 • Wiadomo, że w systemach bukmacherskich zawsze chodzi o yak największą wygraną, alcohol metoda D’Alemberta gwarantuje również poczucie bezpieczeństwa.
 • Wielu z nas chce obstawiać zakłady bukmacherskie tak, by wygrywać spore kwoty pieniężne.
 • Ewentualnie akumulatora złożone z dwóch lub trzech zdarzeń.
 • Podstawowym podatkiem, który musi opłacać każdy bukmacher to podatek obrotowy od wszystkich wpłaconych stawek przez graczy.

Nie trzeba zawsze wymyślać wszystkiego samemu, corp oczywiście nie jest to w żaden sposób zabronione. Należy jednak pamiętać, że najpopularniejsze systemy bukmacherskie to nie to samo, co najskuteczniejsze systemy bukmacherskie. Wielu doświadczonych graczy podczas obstawiania systemem bukmacherskim decyduje się mhh więcej niż alle, by w sytuacji przegranej jednego zakładu zwiększyć szansę wygrania drugiego. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki sposób gry najbardziej ci przypasuje, najlepiej sprawdź systemy bukmacherskie, które wydają ci się najciekawsze. Jak obstawiać na STS, Betcic i u odmiennych legalnych bukmacherów? Do wygrywania w zakładach potrzeba determinacji, rozsądku, analizy, wiedzy i zarządzania budżetem.

Jak Obstawiać Mecze? Wszystko, Co Powinieneś Wiedzieć O Typowaniu T Zakładach Bukmacherskich

Nasi partnerzy to legalni bukmacherzy internetowi t Polsce z bogatą ofertą zakładów, ponadstandardowych kursów, bezpiecznych płatności i wysokich wygranych. Obstawianie kuponów circumstance bukmachera trzeba zacząć od wyboru odpowiednich kursów. Czy nie nabieramy się em ten wysoki kurs na zdarzeniu, które i tidak keineswegs ma szansy powodzenia – względnie w drugą stronę, nie und nimmer obstawiamy pewniaka, który wcale ngakl pewny nie jest. E nie wykluczają tego, żebyś był cały czas ponad kreską, dlatego przede wszystkim liczy się analiza. Chociaż fora bukmacherskie są często używane do zdobywania informacji i dyskusji unces innymi graczami, należy być ostrożnym watts korzystaniu z tych informacji. Na niektórych forach możesz natknąć się na fałszywe lub niezweryfikowane informacje, które mogą prowadzić do błędnych decyzji.

 • Jeśli wybierzesz bukmachera bonusem na start, zadbaj o to, aby uzyskać grunzochse najwięcej darmowej kasy z bonusów.
 • Stąd też opisaliśmy wszystko krok po kroku w przystępnym języku.
 • Na start off polecamy takich bukmacherów jak STS, Fortuna i Superbet.
 • Nie należy podejmować pochopnych decyzji na podstawie pierwszych wrażeń.

Bogaty wybór zakładów powoduje,” “że każdy fan piłki nożnej może znaleźć coś dla siebie i obstawić swoje ulubione spotkanie. Zanim odpowiemy sobie em pytanie, jak grać w zakładach bukmacherskich, to trzeba wiedzieć, gdzie zacząć swoją przygodę z obstawianiem. Na początek wskazane jest zaznaczyć, że według ustawy hazardowej można typować tylko oughout legalnych operatorów, więc odpowiadając jak grać – przede wszystkim zgodnie z prawem. Jednak tutaj nie masz się um co martwić, bo na naszej stronie znajdziesz tylko przedsi?biorstwa, które mają odpowiednie zezwolenie z Ministerstwa Finansów na działanie w naszym kraju. Co zrozumiałe, mamy tutaj do czynienia z odwrotnością progresji pozytywnej.

Najlepsi Polscy Bukmacherzy Online

Po to tworzony jest budżet na zakłady, żeby poruszać się t obrębie tej kwoty, tak żeby nie ucierpiało twoje życie prywatne, zawodowe itd. Nawet jeśli keineswegs zdecydujesz się em system bukmacherski, in order to i tak nale?y stosować twarde zasady dotyczące budżetu. Generalne zasady mówią um tym, że zarabianie na zakładach jest długofalowo możliwe, jeśli na pojedyncze kupony nie przekracza się stawki 5% swojego bankrollu. Tak naprawdę typer, który chce zarabiać na zakładach nigdy nie gra va banque za całość swojego budżetu.

 • Oferta bukmachera Fortuny na zakłady sportowe nie ustępuje temu, co znajdziesz watts STS.
 • W każdym przypadku trzeba po prostu poprawnie przewidzieć wynik lub odmienne zdarzenie, które zdecydowałeś się wytypować.
 • Nie żeby było w tym coś trudnego i really do tego jak grać w STS niezb?dny był cały tutorial.
 • Oczywiście, to be able to nie takie proste, aby osiągnąć 5% zwrotu z inwestycji.

Dla niektórych graczy ważne jest też to, że watts domowym zaciszu łatwiej jest przeprowadzić analizę spotkania. Jeśli nadal jest to nielegalne, stacjonarne zakłady bukmacherskie nie wchodzą t grę. Jeśli chodzi o zakłady sportowe, obecnie możesz skorzystać z dwóch opcji. Jednym z nich jest skorzystanie z stacjonarnego bukmachera, a drugim skorzystanie unces internetowej witryny bukmacherskiej.

Zakłady Sportowe Grunzochse Grać? Gdzie Obstawiać Zakłady Sportowe?

Każdego dnia analizujemy rozwiązania, jakie zakłady bukmacherskie online proponują graczom i nieustannie aktualizujemy zestawienie najlepszych bukmacherów. Tak to be able to wygląda niemal t każdych zakładach bukmacherskich online, dzięki czemu same techniczne kwestie nie powinny sprawiać kłopotów po zmianie operatora. Na początek trzeba oczywiście wyjaśnić, czym t ogóle jest method bukmacherski. Szczególnie wielu początkujących graczy nie darüber hinaus nimmer podchodzi po to z należytą powagę. Strach przed porażką często prowadzi perform unikania ryzyka we braku chęci carry out potencjalnej wygranej.

To nic innego grunzochse gry karciane, watts których można stawiać zakłady bukmacherskie. Wyniki pokazują się co 3-5 minut, przez co gra szybko dostarcza wiele emocji. Każdy typujący chciałby ograć bukmachera we za każdym razem wygrywać” “spore sumy. Niestety keineswegs mum na to jednej, prostej drogi ani systemu, który umożliwia nieustanne zwycięstwa. Można jednak skorzystać z . porad bukmacherskich i stosować się do kilku zasad, które zwiększą szanse em osiągnięcie dużej wygranej.

Jak I Actually Gdzie Postawić Swój Pierwszy Zakład?

Cznie utrudnisz sobie życie i actually nie uczynisz kroku w kierunku poprawienia skuteczności. Zastanawiasz się w przypadku STS jak grać żeby wygrać podczas typowania zakładów live? Przydatnym narzędziem okazać się mogą transmisje na żywo w formie streamingu. Oglądając mecz, często o wiele łatwiej można analizować sytuację na boisku.

 • Bogaty wybór zakładów powoduje,” “że każdy fan piłki nożnej może znaleźć coś dla siebie i obstawić swoje ulubione spotkanie.
 • W takiej sytuacji też oczywiście musisz wybrać bukmachera, you którego chcesz zagrać zakłady sportowe.
 • Poza tym uważa się, że ten system bukmacherski nie jest gwarantem wielkich zysków.
 • Również gracze byli względnie bezpieczni, bo możliwość ukarania praktycznie keineswegs istniała.

Obecnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich legalnie działa 25 operatorów – stan na wtorek, eighteen czerwiec 2024. Jest to spore grono, które dodatkowo cyklicznie poszerza się u nowe firmy, oferujące koncesjonowane zakłady wzajemne w naszym kraju. Jest to ogromny wybór, który może początkującym graczom przysporzyć sporo zagwozdek, tak więc na potrzeby tego artykułu, wybraliśmy dla Ciebie nasze top3 bukmacherów mhh start. Ten system wymaga odpowiedniej dyscypliny finansowej, ponieważ stawki mogą szybko się zwiększać. Unikanie strategii hazardowych, które sugerują podwajanie stawek po przegranych zakładach.

Thoughts On “jak Grać W Sts Żeby Wygrać? ”

Oczywiście, co innego złożyć po prostu zakład bukmacherski, a company innego zagrać taki coupon, który gwarantuje wygraną. Poza tym informacje, które musimy podać bukmacherowi są dość szczegółowe, a great obowiązek ich podania wynika wprost z . zapisów ustawy. Każdy marzy o scenariuszu, ” “t którym wszystko od razu się udaje, ale trzeba być świadomym, że czasem po dokonaniu pierwszej wpłaty trzeba dorzucić coś jeszcze. Systemy bukmacherskie to pewnego typu schematy działania, sposoby typowania opierające się na konkretnych kryteriach obejmujących przede wszystkim stawkę zakładu oraz kurs zakładu. Związane są z tym, co, grunzochse, kiedy i za ile typujemy, the także jakie ryzyko ponosimy.

Podpowiadamy, jakie nice looking overall najlepiej obstawiać i jak bezpiecznie grać. Ta dynamiczna opcja obstawiania umożliwia” “użytkownikom reagowanie mhh wydarzenia w czasie rzeczywistym i podejmowanie świadomych decyzji w miarę rozwoju gry. Analitycy, którzy dla nas pracują posiadają wieloletnie doświadczenie w branży bukmacherskiej. Zaleca się, aby wynosiła ona 2-5 procent naszego bankrolla t danej chwili, czyli środków przeznaczonych mhh grę.

Wykorzystaj W Sts Kod Promocyjny I Zgarnij Więcej!

To rodzaj zakładu, który ma wyższy sprachkurs niż faktycznie powinien mieć. Korzystasz wówczas z błędnej oceny bukmachera, an in order to daje ci większe szansę na zwycięstwo. Zakłady sportowe już” “dziś znajdziesz u kilkunastu legalnych operatorów. W naszym kraju company jakiś czas pojawia się nowa casa bukmacherska oferująca zakłady sportowe. To efekt działania ustawy hazardowej na mocy której są koncesjonowane nast?pne podmioty spełniające wszystkie kwalifikacje.

 • Na początek wskazane jest zaznaczyć, że według ustawy hazardowej można typować tylko u legalnych operatorów, więc odpowiadając jak grać – przede wszystkim zgodnie z prawem.
 • Nasze kody rejestracyjne, to często także dodatkowe freebety i zakłady bez ryzyka.
 • Tutaj również w przypadku każdego kolejnego zakładu, który jest nietrafiony, następuje zwiększenie stawki zakładu aż carry out momentu, kiedy uda się odkuć i actually przy okazji zarobić.
 • Wszelkie znaki towarowe, loga i obrazy stron trzecich są własnością ich właścicieli.
 • Trudno odpowiedzieć mhh to pytanie, bo jest to kwestia stricte indywidualna.

Przykładami bukmacherów oferujących zakłady bez ryzyka są TOTALbet i STS, które mają różne promocje dla nowych graczy. Gracze mogą skorzystać z tych bonusów i obstawiać zakłady bez obawy o straty. Zakłady sportowe online oferowane są przez bukmacherów, którzy udostępniają do typowania stronę internetową i mobilną aplikację.

Jak Analizować I Typować Zakłady Sportowe?

Jeżeli chodzi o systemy STS, możesz stworzyć sobie wzór obstawiania na kolejne zagrania. Dzięki usystematyzowanej grze, będziesz watts stanie lepiej panować nad swoimi finansami, wydatkami i wygranymi. Jeżeli chcesz dowiedzieć się w STS jak grać systemem, sprawdź koniecznie, jakie modele typowania są najpopularniejsze. Warto wybrać systemy progresji albo metody D’Alemberta,” “Fibonacciego czy Martingale’a.

 • Systemy bukmacherskie to swoiste schematy działania i sposoby typowania opierające się na konkretnych kryteriach obejmujących przede wszystkim stawkę zakładu oraz kurs zakładu.
 • Innymi słowy, jeśli według takich obliczeń dane zdarzenie powinno mieć kurs 2 . 30, a u bukmachera ma second . 50, to mamy do czynienia unces tzw.
 • Jeżeli chcesz dowiedzieć się w STS jak grać systemem, sprawdź koniecznie, jakie modele typowania są najpopularniejsze.
 • Wtedy nawet jeżeli nie powiedzie nam się raz czy dwa, nie” “zostajemy z niczym i actually mamy jak odrobić straty poniesione em poprzednich zakładach.

W przypadku piłki nożnej najczęściej obstawiane rynki to „1×2”, liczba bramek, obie drużyny strzelą gola, problème, liczba rzutów rożnych. W koszykówce najczęściej typowane rynki in order to mecz (1X2), liczba punktów, handicap, liczba punktów zawodników. W siatkówce najczęściej obstawiane rynki to wygra minimum 1 collection, handicap punktowy, problème setowy, mecz, liczba punktów graczy w Pluslidze.